RK73G1JTTD2703C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD2703C
JLCPCB Part #
C2582110
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS