RN73H2BTTD25R8B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD25R8B50
JLCPCB Part #
C2557132
Description
25.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS