RN73R2BTTD1501B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1501B10
JLCPCB Part #
C2571193
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS