HV731JTTD8202F
MFR.Part #
HV731JTTD8202F
JLCPCB Part #
C3917841
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS