RN73R2BTTD1001B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1001B10
JLCPCB Part #
C2572310
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS