RN731ETTP51R7F50
MFR.Part #
RN731ETTP51R7F50
JLCPCB Part #
C4244787
Description
-55℃~+155℃ 51.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS