RN73R2BTTD1400C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1400C25
JLCPCB Part #
C2548272
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS