RN73H2ETTD47R0B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD47R0B50
JLCPCB Part #
C3964256
Description
250mW 47Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS