RK73H2ETTD1370F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ETTD1370F
JLCPCB Part #
C830415
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS