HV733ARTTE2553F
MFR.Part #
HV733ARTTE2553F
JLCPCB Part #
C5765888
Description
-55℃~+155℃ 1W 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS