RN73R2BTTD1320F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1320F100
JLCPCB Part #
C7057673
Description
-55℃~+155℃ 132Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS