HV733ATTE9762F
MFR.Part #
HV733ATTE9762F
JLCPCB Part #
C3953546
Description
-55℃~+155℃ 1W 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS