RN732BTTD40R7C50
MFR.Part #
RN732BTTD40R7C50
JLCPCB Part #
C5732900
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS