RN73R2BTTD1303C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1303C50
JLCPCB Part #
C2546856
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS