RN73H2ETTD8252F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8252F50
JLCPCB Part #
C3964370
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS