RN73R2ETTD1303C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1303C50
JLCPCB Part #
C2608548
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS