RN73R2BTTD1333C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1333C50
JLCPCB Part #
C2548534
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS