RN73R2BTTD1291D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1291D10
JLCPCB Part #
C2553273
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS