RN73H1JTTD4992C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4992C10
JLCPCB Part #
C4034614
Description
100mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS