RN73H2BTTD1291D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1291D10
JLCPCB Part #
C2561443
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS