RN73R2BTTD1021D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1021D10
JLCPCB Part #
C2553193
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS