RN73R2ATTD9760A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD9760A25
JLCPCB Part #
C2567386
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS