SG73S1ETTP73R2F
MFR.Part #
SG73S1ETTP73R2F
JLCPCB Part #
C4265370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS