RN731JTTD29R1C25
MFR.Part #
RN731JTTD29R1C25
JLCPCB Part #
C4209397
Description
-55℃~+155℃ 29.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS