RN731JTTD25R8D100
MFR.Part #
RN731JTTD25R8D100
JLCPCB Part #
C4335495
Description
-55℃~+155℃ 25.8Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS