RN73R2ATTD8251D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8251D50
JLCPCB Part #
C4144734
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS