SR732ERTTD2R80F
MFR.Part #
SR732ERTTD2R80F
JLCPCB Part #
C5759859
Description
-55℃~+155℃ 2.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS