RU73X2A7K5LTDF
MFR.Part #
RU73X2A7K5LTDF
JLCPCB Part #
C4285802
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS