RN73R2ATTD6423B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD6423B25
JLCPCB Part #
C2508196
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 642kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS