RN73R2ATTD7873F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD7873F25
JLCPCB Part #
C2504970
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS