RG2012V-3480-P-T1
MFR.Part #
RG2012V-3480-P-T1
JLCPCB Part #
C4146033
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS