RN73H2ETTD24R3C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD24R3C50
JLCPCB Part #
C3942278
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS