RN73R2ATTD5620F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD5620F50
JLCPCB Part #
C2504829
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS