RN73H2ETTD6342B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD6342B50
JLCPCB Part #
C4026806
Package
1210
Description
250mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS