RN732ATTD47R0C50
MFR.Part #
RN732ATTD47R0C50
JLCPCB Part #
C4231684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS