RN73R2ETTD2342B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2342B10
JLCPCB Part #
C4030074
Description
-55℃~+155℃ 23.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS