RN73H2ATTD5620B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD5620B25
JLCPCB Part #
C2539748
Description
125mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS