RN73R2ETTD6421F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6421F25
JLCPCB Part #
C4311447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS