RN73R2ATTD5421D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD5421D100
JLCPCB Part #
C2505027
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS