RN73H2BTTD9420F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9420F50
JLCPCB Part #
C2544045
Description
250mW 942Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS