SG732BTTD2R2K
MFR.Part #
SG732BTTD2R2K
JLCPCB Part #
C4046787
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS