SG73S2E1RTTD123J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD123J
JLCPCB Part #
C7360917
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS