RN73H2ETTD1210B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1210B50
JLCPCB Part #
C4099657
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS