RN73R2BTTD5301D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5301D10
JLCPCB Part #
C2554483
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS