RN73R2ATTD5102F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD5102F50
JLCPCB Part #
C3970950
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS