RN73H2ATTD5422A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD5422A05
JLCPCB Part #
C4116455
Description
125mW 54.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS