RN73R1ETTP4750B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4750B50
JLCPCB Part #
C4345301
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS