RN73H2BTTD54R2C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD54R2C10
JLCPCB Part #
C2569182
Description
250mW 54.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS