RN73R2ATTD47R5C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD47R5C10
JLCPCB Part #
C2565039
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS