SG73S1JTTD1212D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1212D
JLCPCB Part #
C4090826
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS